Високоякісне нанесення на текстиль та шкіру
зображень будь-якої складності

Про нас

 PALOMA – українське підприємство, що багато років спеціалізується на перенесені логотипів та зображень на будь-які текстильні та шкіряні вироби за допомогою найсучасніших японських вишивальних машин.
    
    Вишивка є найкращим способом нанесення, оскільки нанесені зображення в майбутньому:
    • не вигорають на сонці
    • не псуються при пранні
    • зберігають свою структуру протягом багатьох років


Працюючи з PALOMA Ви завжди отримуєте:
    • Ідеальне збереження зовнішнього вигляду логотипа,  
      зображення, фірмового знаку
    • Консультацію та професійну думку фахівців
    • Найкраще співвідношення «ціна-якість»

    Наша команда професіоналів втілить будь-які Ваші фантазії та за допомогою сучасного обладнання перенесе їх на текстиль або шкіру.

About
Quality

Якість

Високотехнологічні японські машини з якісною європейською сировиною
Professional

Професіоналізм

Кваліфікований персонал проконсультує та допоможе будь-яку Вашу ідею втілити у вишивку
Technology

Технологія

Розробляємо та вишиваємо дизайн будь якої складності та розміру
Cooperation

Співпраця

Більше ніж 1000 задоволених клієнтів вже отримали вишивки на текстилі
Speed

Швидкість

Ви затратите мінімум часу з максимальним результатом

Послуги

Вишивка на кроях

service Замовити

Найбільш розповсюджений та найефективніший метод машинної вишивки. Основною перевагою є розміщення логотипа, зображення різного розміру та складності на будь якому місці виробу: комірці, кишені, рукаві.

service

Вишивка на уніформі та спецодязі

service Замовити

Вишивка на футболках

                Футболки є частиною уніформи багатьох сфер бізнесу та носієм реклами (інформації) про компанію. За допомогою вишивки можна перенести на тканину будь яку задумку. Вишитий логотип буде ідеально зберігати зовнішній вигляд, після багаторазового прання, прасування та перебування під сонячними проміннями не буде втрачатися колір та цілісність.  Даний метод нанесення логотипу є найбільш економічний, оскільки менш затратний серед інших методів перенесення зображень на тканину.

Вишивка на сорочках

                Сорочки є елементом корпоративного стилю багатьох компаній. Машинна вишивка ідеально підкреслить імідж та статус компанії. Завдяки сучасному обладнанню та якістю ниток, логотип збереже свою яскравість і цілісність при пранні, прасуванні та інших зовнішніх факторів.

Вишивка на куртках

                Куртка це елемент верхнього одягу та незамінна частина уніформи багатьох компаній. За допомогою машинної вишивки даний елемент робочого гардеробу буде унікальним, зображення не втратять своєї привабливості, яскравості та цілісності.

Вишивка на головних уборах

                Бейсболки та шапки є не від’ємним елементом фірмового іміджу. За допомогою машинної вишивки можна перенести зображення, логотип, емблему будь якої складності. Вишитий логотип збереже свою яскравість та не вигорить на сонячних променях.

Вишивка на спецодязі

                Вишитий фірмовий логотип це найкраще співвідношення «ціна-якість». Вишиті зображення стійкі до прання, прасування і інших факторів.

Вишивка на рекламній продукції

service Замовити

Вишивка на махрових виробах

Махрові вироби з фірмовою символікою готелів, пансіонатів, SPA салонів та ін. закладів не тільки стануть ідеальним носієм реклами, а ще й чудовими подарунковими наборами. Нанесений логотип на халати та рушники чудово підкреслить статус закладу. Машинна вишивка - це один єдиний метод якісного нанесення логотипу на дані вироби, при якому зображення не втратить свою яскравість і цілісність не зважаючи на зовнішні чинники.

Вишивка на бейсболах

                Бейсболка є чудовим рекламним носієм, її можна використовувати, як частину уніформи так і як призи у різних акціях і розіграшах. Зображення нанесене машиною вишивкою підкреслить статус компанії. Вишиті логотипи володіють відмінною якістю, оскільки не втрачають свій колір та яскравість при різних природніх чинниках.

Вишивка на сумках

                Сумка одна з найоригінальніших рекламних носіїв. Для брендування таких елементів найкраще використовувати машинну вишивку, оскільки нанесені таким чином логотипи будуть стійкими до зовнішніх факторів.

Вишивка шевронів

service Замовити

Виготовлення нашивок та шевронів

                Шеврони та нашивки часто зустрічаються, як елементи уніформи різних компаній. Шеврони та нашивки можуть бути різних форм та з різноманітним дизайном. Вони підкреслять стиль та унікальність будь якої компанії. Завдяки якісному обладнанню виготовимо нашивки та шеврони будь якої складності.

Є декілька способів кріплення нашивок та шевронів до готової продукції:

1. Нашивку (шеврон) пришивають – це найбільш розповсюджений та довговічний метод

 

2. Кріплення на текстильну застібку (липучку) – це дуже зручно коли на одне і те ж саме місце потрібно кріпити одинакові по розміру шеврони (нашивки) але різні за значенням

 

3. Прикріпляють за допомогою клейового покриття (клейового флізеліну, термоплівки і ін.) – таку готову вишивку клеять, як на готові вироби так і на крій за допомогою термопресу або праски.

Форма замовлень

Контакти

Центр професійної вишивки PALOMA забезпечить якісні послуги комп'ютерної машинної вишивки на футболках, кепках, спецодязі, сорочках, елементах крою, тканини, шкіри, махрових і в'язаних виробах, сумках, в цілому на всьому, що здатна проколоти голка.

Нашими клієнтами є національні компанії, рекламні і дизайнерські агентства, швейні підприємства, військові та охоронні структури.

  • Адрес: м. Львів, вул. Зелена, 301
  • Пн-Пт: 9:00-18:00
  • Мобільний: (067) 670 42 12
  • Viber: (067) 670 42 12
  • Email: vyshyvka.paloma@gmail.com